O firmie

Centrum Medyczne

Salus Optyk Kłodzko

Salon Optyczny Salus powstał w listopadzie 2010r. na terenie SALUS CM- największego na Ziemi Kłodzkiej niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej, którego atutami jest wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów, szeroka oferta usług i najnowszej generacji sprzęt medyczny.

Salus Centrum Medyczne powstało w 1994 roku. Pierwszą przychodnię w Kłodzku założył dr Wiktor Wolfson, chirurg, ortopeda i traumatolog, początkowo jako indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską. Obecnie Salus CM, oprócz dwóch przychodni w Kłodzku, doczekał się filii w Dusznikach Zdroju, Nowej Rudzie i Bożkowie. We wszystkich placówkach realizowane są zarówno świadczenia komercyjne, jak i bezpłatne – w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Aktualnie Salus CM ma pod opieką około 20 tys. mieszkańców powiatu kłodzkiego i okolicznych miejscowości, co czyni go liderem wśród niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej w regionie.

Jakość świadczonych usług potwierdzona została certyfikatem ISO 9001:2008.

Przychodnia

Optyk Salus

W naszym salonie pomożemy Ci znaleźć odpowiednie okulary i akcesoria dla Ciebie, oraz pomożemy zadbać odpowiednio o Twój wzrok.

Optometrysta

Na podstawie badań optometrysta dobierze Ci soczewki, jak i również skieruje Cię na odpowiednie leczenie w przypadku zidentyfikowania choroby

Badanie wzroku

W naszym salonie czeka Cię wywiad i szczegółowe badanie wzroku, aby dobrać odpowiednie soczewki dla twoich potrzeb.

Dobór oprawek przez stylistów

W Salonie Optycznym Salus znajdują się okulary i soczewki okularowe dla Każdego

Oferta

Wysoka jakość i szeroki wybór 

dla ceniących sobie markowe produkty, podążających za modą, czy też wybierąjacych wersje ekonomiczne, klasyczne lub kolorowe. Z przyjemnością doradzimy odpowiednie rozwiązanie.